Oprawa muzyczna ślubu cywilnego

 

W trakcie ślubu wykonuję 3 lub 4 utwory: na wejście, w trakcie składania podpisów oraz na wyjście Państwa Młodych. Do Państwa należy wybór ilości oraz rodzaj utworów.

 

Mogę rozpocząć klasycznie marszem Wagnera, w trakcie składania podpisów zagrać Hallelujah Cohena, Canon Pachelbella i zakończyć  marszem Mendelssohna.

 

Chętnie przygotuję  utwory wybrane przez Państwa, ponieważ dobór muzyki na ślub cywilny jest dość swobodny:  od klasyki, przez największe utwory o tematyce miłosnej do muzyki rozrywkowej i popularnej.

 

Chętnie zagram również w trakcie oczekiwania na uroczystość oraz podczas składania życzeń.

 

 

  Oprawa muzyczna ślubu KOŚCIELNEGO

 

Podczas ceremonii ślubnej wykonuję zwykle 1-5 utworów: na wejście, Ofiarowanie, Komunię, modlitwę przy bocznym ołtarzu i wyjście.  Do Państwa należy wybór ilości oraz rodzaj utworów.

 

Współpracuję z kościelnym lub wynajętym organistą.  Kontaktujemy się wtedy ze sobą odpowiednio wcześniej przed ceremonią i ustalamy szczegóły. Obecność organisty jest konieczna, ponieważ wykonuje on części stałe mszy: np. Baranku Boży czy Psalm.

 

Mogę  też zagrać podczas składania życzeń – już po ceremonii.

 

Wykonuję wtedy od 3 do 5 utworów, co zajmuje ok. 15 minut. Podczas składania życzeń gram utwory z gatunku muzyki klasycznej, rozrywkowej, popularnej. Chętnie wezmę też pod uwagę Państwa propozycje.

 

 

 

skrzypce ślub

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Wiadomość pomyślnie wysłano

Skontaktuj się z nami

Telefon: 502-131-217       Email: krol.h@wp.pl

Copyright © 2019-2020 fraza-muzyka.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.